REKLAMA

Reklamní agentura infoHB s.r.o. se zabývá návrhy a realizacemi reklamních a propagačních materiálů. Naší specializací je hlavně grafický desing. Jsme schopni zajistit a realizovat pro Vás kompletní reklamní kampaně, návrhy a výrobu grafických materiálů, jako jsou vizitky, propagační letáky, loga, katalogy, pf, pozvánky, bannery, billboardy, reklamní předměty.
V jedné firmě tak dostanete vše, co ke své propagaci potřebujete. Všechny zakázky a zadání na reklamu vám předem vykalkulujeme a vysvětlíme způsob a technologii výroby. Zasvětíme vás do přípravy a následné realizace. Před zahájením společně podepíšeme podmínky, termíny a ceny. Chceme být zárukou Vaší spokojenosti.

Uměleckého ducha vkládáme také do Vašich prezentací, tvoříme tak originální identitu Vaší společnosti, která oslovuje, neuráží, ale v případě potřeby klidně šokuje. Upřednostňujeme pohodový lidský přístup, který uvolňuje a poskytuje tak mnohem více prostoru na přirozenou nonkonformní debatu lidí, kteří chtějí vylepšit IMAGE své firmy.

Co pro vás můžeme připravit?

  •  Grafický design, grafické návrhy propagačních a reklamních materiálů
  •  Vizitky, reklamní letáky, pf, novoročenky, návrh loga, logo manuály,  pozvánky, katalogy a jejich následný tisk
  •  Reklamní cedule, bannery, billboardy
  •  Reklamní předměty
  •  Produktová fotografie, módní fotografie, propagační focení